Damgaard Fishing AS


Strandgaten 30

4370 Egersund

Norge


Org nummer: 987543531

Telefon: +47 51 46 33 80

Fax: +47 51 46 33 90

URLwww.meydam.com

Emailmail@meydam.com


Meydam Egersund AS ligger sentralt i Egersund.


Beskrivelse til oss:

Ved kirka i Egersund Sentrum, så følg havna utover strandgaten. Etter ca 400 meter ligger vi på høyre side.



KART




TELEFON TID: 07.30 - 15.30



Daglig leder


Richard Damgaard


Tlf: +47 51463380

Mob: +47 40403271

Email: richard@meydam.com



Markedsansvarlig


Lasse Damgaard


Tlf: +47 51463380

Mob: +47 40403270

Email: lasse@meydam.com

Salgsansvar:


-Prosjekter

-Brukt utstyr.





Selger


Stein Feyling


Tlf: +47 51463380

Mob: +47 40403272

Email: stein@meydam.com

Salgsansvar:


- Pumper

- Kraner

- Prosjekter







Selger


Tom-Erik Eike


Tlf: +47 51463380

Mob: +47 40403274

Email: tom@meydam.com

Salgsansvar:


- Garnprodukter





Regnskap og personell


Agno Damgaard


Tlf: +47 51463380

Email: agno@meydam.com

Ansvar:


- regnskap

- personell

- HMS


Prosjekt


Jan Slethei


Tlf: +47 51463380

Mob: +47 40403279


Email: jan@meydam.com




Resepsjon

Frakt og fortolling


Anette S. Gåsland


Tlf: +47 51463380

Email: anette@meydam.com



© 2013 Damgaard Fishing AS